Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Bize Yazın
 
 
 
 
 
ANPAŞ HABERLER
Haber Listesi
DÖVİZ KURLARI
DÖVİZALIŞSATIŞ
USD
EURO
Tarih:

ANPAŞ
ANKARA ORMAN üRüNLERİ
PAZARLAMA SAN. ve TİC. A.Ş.ANPAŞ A.Ş, 1998 yılında Ankara/Siteler’de, hepsi 25-60 yıldır orman ürünleri ticareti yapmakta olan 20 kişi tarafından kurulmuş çok ortaklı bir şirkettir. Zaman içinde sektörden kopma ya da çeşitli nedenlerle 7 ortak şirketten ayrılmıştır. ANPAŞ A.Ş, şu anda tamamı eşit paya sahip ve hepsi çok uzun yıllardır bu sektörde çalışmakta olan 13 hissedara aittir.

Şirketin kuruluş amacı ;başlangıçta ortaklarının birikimlerini değerlendirerek orman ürünleri sektöründe toptan satış ve pazarlama yapmak ve daha sonra ana hedef olarak yine aynı sektörde sanayi tesisleri kurmaktır.


Bu amaçlara uygun olarak: ANPAŞ, kuruluş yılından bu yana ülkemizin en önemli entegre orman ürünleri fabrikalarının Orta Anadolu ve Karadeniz bölge ana bayiliklerini yapmış ve yapmaktadır. Gerektiğinde ve sektör ihtiyaç duyduğunda,ihtiyacı duyulan kalemlerin doğrudan ithalatını da yapmaktadır. ANPAŞ son yıllarda duzenli olarak; SİTEDOOR markası ile kapı paneli (doorskin), SİTEPLY markası ile filmli-filmsiz beton kalıp kontrplağı (plywood) ithal ederek pazara sunmaktadır. Şirketin faaliyette bulunduğu tek sektör orman ürünleri sektörüdür. Portföyünde tüm ülke çapında yaklaşık 250 adet orman ürünleri satıcısı ve mobilya fabrikası vardır.


ANPAŞ, Nisan 2007 de Bolu/Mudurnu’da bulunan MASSTAŞ- Mudurnu Abant Sunta Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin %50 hissesini alarak ortağı GENTAŞ ile birlikte fabrikanın bugünkü üretim kapasitesini dört misli artıracak çalışmalara başlamış ve gerekli anlaşmalar yapılmıştır.

ANPAŞ

ANKARA ORMAN ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Karacakaya Cad. No:73/21 06160 Siteler / ANKARA Telefon: 353 01 51
Masstaş Suntalam Teknik Özellikleri|Masstaş Suntalam Renk Kartelası
Sitelam Teknik Özellikleri|Sitelam Renk Kartelası
Yıldız Entegre MdfLam Renk Özellikleri|Yıldız Entegre MdfLam Renk Kartelası
Siteply Plywood Tenknik Özellikleri|Sitedoor Kapı Paneli